Odchudzanie

Autorski Program Olgi Chaińskiej

Etap I – Badanie

To bardzo ważny etap w którym bardzo dokładnie i szczegółowo diagnozuje się PRZYCZYNĘ nadwagi, otyłości i problemów ze zdrowiem. Podstawą diagnozy jest wywiad przeprowadzony przez dietetyka oraz ocena wyników badań krwi. Kolejnym narzędziem, którego używamy są testy nietolerancji pokarmowych.Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do ŹRÓDŁA PROBLEMÓW organizmu i LECZYĆ PRZYCZYNĘ a nie tylko łagodzić skutki złego samopoczucia, nadwagi i otyłości.99,9% specjalistów, którzy odchudzają ludzi w Polsce pomija ten NAJWAŻNIEJSZY ETAP.

Etap II - Efektywne odchudzanie

Na tym etapie łączymy ćwiczenia z prostą dietą.

Ćwiczenia dopasowujemy indywidualnie tak aby były krótkie i przyjemne.

Dieta składa się z bardzo prostych produktów jak najmniej przetworzonych a skład posiłków dobierany jest indywidualnie.

Na tym etapie jesteśmy w stanie regulować (pobudzać, przyśpieszać i zwalniać) metabolizm po przez dobór odpowiedniego składu posiłków oraz rodzaju ćwiczeń.


Etap III - Stabilizacja Wagi

Stabilizacja to bardzo ważny etap w procesie odchudzania. Po Efektywnym odchudzaniu organizm musimy przyzwyczaić do regularnych i pełnowartościowych posiłków. Ćwiczenia również ulegają zmianie. Po zrzuceniu od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów koniecznie musimy wzmocnić mięśnie oraz popracować nad wydolnością Twojego organizmu.


Etap IV - Wyprowadzenie

To najważniejszy Etap Odchudzania ponieważ zabezpiecza Cie przed Efektem JOJO. Na tym etapie przyzwyczajamy Cię do racjonalnego sposobu odżywiania.

Trening teraz ma ogromne znaczenie. Wprowadzamy unikalny program treningowy, który zabezpieczy Cie przed Efektem JOJO

 


Etap 2, 3 i 4 najważniejszy czas dla Ciebie
W kolejnych miesiącach będziemy uczyć Cię dobierać odpowiednie składniki, komponować posiłki i przyzwyczajać do czasu w którym należy jeść.

Twoje życie zmieni się nie do poznania.